VIDEO Madonna a lăsat de înțeles că este gay, într-un nou video pe TikTok

Celebrități, CoolNews, NEWS
share
Artista a luat parte la nou trend pe TikTok. Într-un videoclip postat duminică, Madonna ține în mână lenjerie intimă de culoare roz pe care, în final, o aruncă la un coș de gunoi ca la un meci de basket, scrie stirileprotv.ro
Madonna a specificat într-o descriere a videoclipului că dacă ratează coșul înseamnă că este gay.
@madonna♬ original sound – nudy georges

Suntem martori la povestea ei”, „Madonna a recunoscut că este bisexuală efectiv acum zeci de ani, prieteni”, sunt câteva dintre comentariile primite de cântăreață.
În 1990, Madonna a lăsat de înțeles că este bisexuală.
Cred că fiecare dintre noi are o natură bisexuală. Asta este teoria mea. Pot să mă înșel”, a spus ea atunci.
Vedeta a fost căsătorită de două ori: prima dată cu Sean Penn, între 1985 și 1989, și a doua oară cu Guy Ritchie, între 2000 și 2008, potrivit The Independent.
La începutul acestui an, Madonna a transmis că s-a separat de iubitul ei Ahlamalik Williams, alături de care a avut o relație de trei ani.
sursa foto: Shutterstock
Articole similare

TICTALK: MADONNA IS BACK! Tot ce știm despre „Confessions 2”

Zilnic, de la 10 la 13, Oana Tache îți aduce la TicTalk la Virgin Radio România, știrile pe care mer...

TICTALK: TOP 3 momente de la Coachella 2026 W2

Coachella W2: FOMO-ul e real! Cele 3 momente care au rupt internetul Dacă credeai că Weekend ...

Trend periculos pe TikTok: Trucuri „ridicole” pentru somn promovate de influenceri. Specialiștii tra...

Un nou curent viral pe rețelele de socializare, numit „sleepmaxxing”, atrage tot mai mulți adepți, d...