16/06/2020 @ 09:46
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/06/marti-2-360x203.jpg)
Ne-a fost foarte greu să alegem un câștigător în această dimineață, așa că i-am lăsat pe ascultători să voteze. Lupta s-a dat între Mădălin, lui i s-a dat amânare la Registrul Comerțului, iar acum trebuie să depună din nou actele pentru a înființa o firmă, și Adrian, el a călcat într-un „noroc” înainte de a urca în mașină, iar șeful l-a certat că nu are grijă de mașină și de felul în care miroase.
În urma votului, Adrian a câștigat un hanorac cu Virgin Radio.