![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/06/Killa-Fonic-si-LU-K-Beats-in-Virgin-Tonic-cu-Bogdan-si-Shurubel-200x113.jpg)
Killa Fonic aduce hip-hop-ul românesc în Virgin Tonic mâine dimineaţă. Vine în studio împreună Lu-K Beats, colegul din trupa Satra B.E.N.Z.
Ionuţ, Bogdan şi Shurubel i-au invitat pe băieţi ca să afle ce planuri şi-au făcut pentru vara aceasta.
Se lasă cu cântare live şi cu poveşti despre cum a primit publicul din România rap-ul interpretat de ei.
Satra B.E.N.Z. este formată din 5 artiști. Patru dintre ei sunt rapperi: Killa Fonic, Super ED, Nosfesi Keed, care se ocupă de versuri și interpretare, iar al cincelea, Lu-K Beats, este cel care produce muzica.
Killa Fonic, care se declară gangster-ul Satrei, aduce versuri de gansta rap unice.
Despre Lu-K Beats, colegii de trupă spun că este geniul din spatele proiectului, care aduce nişte instrumentale unice şi sonore pentru scena hip-hop romanească. El apasă toate butoanele din spate ca să facă totul să meargă ca pe roate pentru Satra.