10/04/2020 @ 14:23
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2019/11/Andrei-Niculae-WALL-OF-STARS-360x240.jpg)
La doar 3h de la lansare o ascultam deja a 5-a oară și eram wow! Roxen – Escape îmi place la nebunie și parcă face parte din seria pieselor care sunt altceva. Mult mai sigură pe ea, Roxen mi se pare că a acumulat o experiență a unui artist consacrat cu ani de muncă în industrie, în doar câteva luni. Poate sunt mulți care o văd doar o puștoaică cu o voce „diferită”, dar vă zic sincer… fata asta încă nu a arătat tot ce poate și cred că ce e mai bun urmează. Părerea mea.