EMAA a adus „29” și „Povestea Nimănui” în premieră LIVE la Virgin Radio Romania Breakfast!

CoolNews, Muzică
share

Ingredientele unei dimineți perfecte? Pentru unii energie debordantă, un mic dejun copios, bună dispoziție, un duș răcoros și un zâmbet pe buze. Pentru alții câteva ore de somn în plus. Virgin Radio Romania Breakfast îți colorează diminețile cu acel bonus de energie și bună dispoziție molipsitoare. Iar de administrarea dozelor zilnice de energie se ocupă Veronica Trandafir și Andrei Niculae!

EMAA a fost astăzi ON AIR la Virgin Radio Romania Breakfast cu Veronica Trandafir și Andrei Niculae și ne-a adus cele mai tari cadouri de Paște! Piesele „29” și „Povestea Nimănui”, LIVE!

Dacă ai fost ocupat cu gătitul cozonacilor, vopsitul ouălelor sau orice altceva, ai chiar aici live-ul de pe Facebook

EMAA are un nou album pe care vă invităm să-l ascultați și să-l dați mai departe. Nouă ne place foarte mult și e fix ce trebuie! Pe bune! 🙂

Ascultă Virgin Radio Romania Breakfast cu Veronica Trandafir și Andrei Niculae în fiecare zi, de luni până vineri, de la 6:30 la 10:00!

Articole similare

Virgin Radio mută studioul la mare cu Oana Tache la butoane!

Virgin Radio România bagă mare de distracție toată vara și anunță un nou sezon de fun cu Oana Tache ...

[BREAKFAST] Vacanțele în România devin mai scumpe: TVA-ul mai mare, prețuri mai mari

Sezonul estival a început cu o veste proastă pentru turiștii români: vacanțele pe litoral sau la mun...

[BREAKFAST] Floodlighting: când prea multă sinceritate strică prima impresie

Prima întâlnire ar trebui să fie despre descoperire, nu despre confesiuni dramatice. Totuși, din ce ...