Deliric a fost astăzi ON AIR la Virgin Radio Romania Breakfast! Vezi aici cele mai tari momente

Celebrități, CoolNews
share

Ingredientele unei dimineți perfecte? Pentru unii energie debordantă, un mic dejun copios, bună dispoziție, un duș răcoros și un zâmbet pe buze. Pentru alții câteva ore de somn în plus. Virgin Radio Romania Breakfast îți colorează diminețile cu acel bonus de energie și bună dispoziție molipsitoare. Iar de administrarea dozelor zilnice de energie se ocupă Veronica Trandafir și Andrei Niculae!

Deliric a fost astăzi ON AIR la Virgin Radio Romania Breakfast cu Veronica Trandafir și Andrei Niculae!

Dacă nu ai ascultat încă bucata de mai sus, nu uita să-i dai un play. Între noi vorbind, ar cam fi cazul. Am discutat și în Breakfast despre cum a apărut, pentru cine sunt versurile cu adresă și chiar am difuzat o parte.

Dacă ai ratat clipul transmis în direct, îl găsești chiar aici

Poți asculta Virgin Radio Romania Breakfast cu Veronica Trandafir și Andrei Niculae în fiecare zi, de luni până vineri, de la 6:30 la 10:00.

Articole similare

[BREAKFAST] Știați că prima cameră web a fost inventată pentru… cafea?

Prima cameră web din lume a fost creată în 1991 de cercetători de la Universitatea Cambridge, pentru...

[BREAKFAST] Diavolul se îmbracă de la Prada 2, lider în box office cu 77 de milioane $

„Diavolul se îmbracă de la Prada 2” a debutat pe primul loc în box office-ul nord-american, cu 77 de...

[BREAKFAST] Femeile trebuie să iasă cu prietenele la 22 de zile? Mit sau realitate

Este regula celor 22 de zile o necesitate pentru sănătatea mintală sau doar un mit de marketing? Ce ...