22/05/2018 @ 12:39
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/03/Camila-Cabello.jpg)
„Îmi pare atât de rău că vă dezamăgesc, promit să mă fac bine cât de repede pot”, le-a transmis Camila Cabello fanilor săi după ce a ajuns la spital.
Cu toate acestea, deshidratarea și febra produse de efortul îndelungat au adus-o pe Camila direct pe patul de spital, cântăreața trebuind să facă mai multe teste pentru a vedea dacă totul e în regulă.
Imediat după ce a efectuat controlul de rutină, Camila le-a scris fanilor săi de pe Twitter că va trebui să amâne câteva concerte pentru a fi sigură că se odihnește.
— camila (@Camila_Cabello) 21 mai 2018