30/01/2019 @ 08:01
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2019/01/elev-virgin-radio-romania.jpg)
Un elev din Satu Mare a fost filmat în timp ce își rula o țigară în timpul orei. Pe fundal se aude și vocea profesorului care preda la clasă.
Elevul care rulează cu grijă foița de la o țigară nu a fost încă identificat și nu se știe încă nici la ce școală a fost surprins momentul. Inspectoratul Școlar Județean spune că face verificări în acest caz, iar dacă va fi găsit vinovat, elevul ar putea fi exmatriculat.