Liviu Teodorescu – „Mi-am pierdut răbdarea” ÎN PREMIERĂ la Virgin Radio Romania Breakfast

CoolNews, Muzică
share

Ingredientele unei dimineți perfecte? Pentru unii energie debordantă, un mic dejun copios, bună dispoziție, un duș răcoros și un zâmbet pe buze. Pentru alții câteva ore de somn în plus. Virgin Radio Romania Breakfast îți colorează diminețile cu acel bonus de energie și bună dispoziție molipsitoare. Iar de administrarea dozelor zilnice de energie se ocupă Veronica Trandafir și Andrei Niculae!

Liviu Teodorescu a fost astăzi ON AIR la Virgin Radio Romania Breakfast cu Veronica Trandafir și Andrei Niculae, pentru a cânta în premieră „Mi-am pierdut răbdarea”, cel mai nou single al artistului! Varianta de studio a piesei urmează să fie lansată foarte curând, așa că stai cu urechile pe Virgin Radio Romania pentru că tot la noi o vei auzi pentru prima dată!

Mi-am pierdut răbdarea” este piesă al cărui text este scris împreună cu ascultătoii Virgin Radio Romania! Deși textul piesei era aproape gata, Liviu Teodorescu mai avea nevoie de încă un vers, iar Veronica Trandafir și Andrei Niculae l-au ajutat cu inspirația.

Ascultătorii au trimis sute de mesaje pe WhatsApp la 0734.666.000, dar doar unul singur a fost inclus în textul final.

 

Articole similare

[BREAKFAST] Se prefac câinii bolnavi ca să atragă atenția?

Studiile arată că unii câini pot simula sau exagera simptome de boală pentru a obține atenția stăpân...

[BTREAKFAST] Gordon Ramsay elimină regula „clientul are întotdeauna dreptate”

La cel mai nou restaurant al său, celebrul chef Gordon Ramsay rescrie una dintre cele mai vechi regu...

[BREAKFAST] Tehnologia care ar putea transforma visele în filme.

Să visezi este normal, dar ceea ce se întâmplă în creier în timpul somnului rămâne, încă, unul dintr...