10/04/2018 @ 10:55
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/10/jo-virgin-radio-live-200x178.jpg)
Inimioara lui Alice, pe Instagram, merge astăzi la Jo!
„Deşi m-am întors la muncă, încă mai simt atmosfera sărbătorilor de Paşti, aşa că pentru astăzi am ales o poză made in România care descrie perfect starea mea de vacanţă.
La apus de soare, într-un balansoar, fermecătoarea Jo şi nelipsitul căţel alcătuiesc, poate, cea mai frumoasă imagine pe care am vazut-o ziele acestea pe Instagram. Atât de frumoasă, încât ai putea să crezi că Slatina, Olt este un colţ de Paradis!”