16/05/2018 @ 12:23
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/05/j-balvin.jpg)
Inimioara lui Alice, pe Instagram, merge la J Balvin!
„Inimioara mea de astăzi merge la J Balvin. Nu aş fi crezut vreodata asta, dar s-a întamplat! Motivul? Deşi poate sună ciudat, i-am dat inima mea pe Instagram pentru poza în care apare alături Fergie, neaşteptat pentru mine, poate chiar şi pentru el. Cert este că s-au întâlnit la un eveniment şi nici măcar eu n-aş fi ratat o poză cu fosta solistă a trupei Black Eyed Peas!”