07/06/2018 @ 12:13
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/05/Christina-Aguilera-twice.jpg)
Inimioara lui Alice, pe Instagram, merge astăzi la Christina Aguilera!
„Aflându-ne în plină dsfăşurare a campaniei Dragoste pe Semnătură, astăzi cât încă nu s-a semnat contractul, vreau să-i recomand Alexandrei să-şi umple cada cu spumă şi să se relaxeze, pentru că mâine urmează o zi importantă. În poza de mai jos, lipseşte paharul cu vin, aşa că îi recomand şi lui Alexandru să se integreze în peisaj!”