15/06/2018 @ 13:36
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/11/anna-lesko-200x199.jpg)
Inimioara lui Alice, pe Instagram, merge la Anna Lesko!
„Astăzi este despre femeia a cărei viaţă arată exact aşa cum munceşte la ea! Este artistă, pictează, creşte frumos un copil, merge la sală, cântă, are spectacole, dă cu mătura, găteşte , mănâncă bine şi, la final, arată trăsnet! Cum este posibil aşa ceva? De unde timp pentru toate? Urmăriţi poza de mai jos, ce sunt acelea, vişine sau cireşe?”