12/12/2017 @ 12:04
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/12/adi-hadean-360x240.jpg)
Inima lui Alice, pe instagram, a mers astazi la Adi Hadean.
„A venit si momentul in care trebuie sa recunosc, oficial, ca marimea conteaza! #24centimentri este fix cat trebuie daca vrei sa ramai plina de inspiratie si in bucatarie! #24centimetri, atat trebuie sa aiba aceasta scula indispensabila in orice casa! #24centimetri asta este lungimea optima a unui cutit de bucatarie prezentat de Adi Hadean pe coperta cartii sale! Sau nu? Urmeaza sa aflam, din 18 decembrie!”