12/05/2020 @ 09:43
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/05/plic-cu-bani-virgin-radio-romania-360x245.jpg)
Plic cu 30.000 de euro caut proprietar. Așa ar putea suna anunțul pentru această situație.
Banii pierduți vineri într-un supermarket din Timișoara, nu au fost încă revendicați.
Plicul a fost găsit de o angajată, după ce un client s-a plâns că are căruciorul blocat și nu-l poate folosi. El a cerut ajutorul unei angajate, iar femeia a observat plicul prins într-una din roțile căruciorului.
Reprezentanții magazinului au sesizat poliția care a început o anchetă și chiar a observat pe camerele de supraveghere cine a intrat în magazin cu banii.
Este vorba de un bărbat care purta mască și de care nu au reușit încă să dea.