23/07/2020 @ 22:16
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2019/11/Andrei-Niculae-cu-Ana-Baniciu-la-Virgin-Radio-Romania-7-360x240.jpg)
Ai auzit bine… e alegerea mea pentru serile de vară pe balcon cu câți prieten în jur ne permite legea. Da, e și piesa pe care am pus-o în mașină de cele mai multe ori când am plecat de la radio vara asta. Nu e un secret că îmi place la nebunie muzica disco și încă aștept să revină mai mult decât influențele de prin albumele lui The Weeknd sau Dua Lipa. Purple Disco Machine a creat nebunia asta pe care sincer cred că Dua se potrivea perfect. Sper să te bucuri la fel ca mine de piesa asta.