![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/04/cenusareasa-200x200.jpg)
Practic, prințesele Disney sunt deja niște vedete, nu? Dar cum ar fi să le vezi dansând la festivaluri sau participând la diferite gale?
Artistul Andhika Muksin a dat dovadă de imaginație și, cu ajutorul renumitului Photoshop, a pus fețele prințeselor pe corpurile vedetelor. Astfel, acum le putem vedea pe Pocahontas și Snow White dansând la Coachella sau pe Tiana și Cenușăreasa aranjând-o pe Belle.