06/06/2018 @ 19:11
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/06/C3C855AF-D993-4317-B76B-0E74E10660F01.jpg)
Deși în principiu cererea în căsătorie se inițiază de către partea masculină a cuplului, în cazul Alecșilor noștri, cererea în căsătorie a fost diferită. Veniți dintr-o vacanță, aceștia au avut, ca fiecare dintre noi, efectul post-vacanță, iar Alexandra s-a gândit că ar putea să înveselească relația asta.
Așa că s-a pus în genunchi, a luat două bomboane și l-a cerut în căsătorie pe Alexandru. Atât de simplu.