[BREAKFAST] O femeie care a câștigat premiul cel mare la loto „le-a făcut cinste” surorilor sale cu operații estetice

CoolNews, NEWS
share

Ea a cheltuit peste 11.000 de euro pe operațiile sale estetice și ale surorilor sale. Ea a mărturisit însă că după ce a câștigat premiul cel mare rezultatul nu a fost cel la care se aștepta.

Sarah Cockings a câștigat premiul cel mare la loto acum 18 ani, pe când avea doar 21 de ani și era studentă la Universitatea Northumbria, în Marea Britanie.

Imediat după ce a luat premiul cel mare, femeia a folosit banii pentru a le oferi cadou surorilor sale mai mari, de 36, respectiv 46 de ani, operații estetice. Ea a mai cumpărat o casă pentru părinții ei și două mașini.

Femeia, care acum are 41 de ani, a recunoscut că viața sa nu a fost deloc așa cum se aștepta după ce a câștigat la loto.

„Cred că amândoi ne-am lăsat duși de agitația din jurul câștigului la loterie. Acum că lucrurile s-au liniștit și viața a revenit la normal, ne-am dat seama că nu ne mai iubim unul pe celălalt”, a spus ea, conform DailyStar.

sursa foto: Shutterstock

Articole similare

[BREAKFAST] 22.000 de lei pentru un loc de parcare în fața scării. Povestea duelului absurd dintre d...

Dacă ați crezut că în București e greu să găsești un loc de parcare, ei bine, la Buzău lucrurile au ...

[BREAKFAST] Doi italieni bogați au închiriat un sat întreg pentru nuntă: Monteleone di Spoleto, tran...

Doi italieni cu gusturi extravagante și un buget pe măsură au decis să își unească destinele într-un...

[BREAKFAST] Turnători de bagaje în aeroporturi: cum face EasyJet bani din pasagerii cu bagaj prea ma...

Dacă ai zburat recent cu EasyJet și ai fost oprit pentru că bagajul de mână era „puțin cam mare”, să...