[BREAKFAST] Mama lui Elon Musk nu îi dă voie să se bată în cușcă cu Mark Zuckerberg

CoolNews, NEWS
share

Maye Musk, mama miliardarului Elon Musk, nu îi dă voie fiului său să se lupte în cușcă cu Mark Zuckerberg. Aceasta a scris pe Twitter că a anulat lupta, deși a precizat că „nu le-am spus încă”.

De fapt, am anulat lupta. Nu le-am spus încă. Dar voi continua să spun că lupta este anulată, pentru orice eventualitate”, a scris Maye Musk.

Mesajul său a venit după ce „miliardarii digitali” Elon Musk și Mark Zuckerberg – doi dintre cei mai cunoscuți și bogați oameni din lume – au acceptat să se lupte „în cușcă” în cadrul unei confruntări de tip MMA. Elon Musk, directorul general al Twitter și fondator al companiilor Tesla și SpaceX, a postat un mesaj pe Twitter în care a precizat că „e gata să lupte în cușcă” cu Mark Zuckerberg, fondatorul și patronul Facebook/Meta. În replică, Zuckerberg a transmis mesajul „Spune-mi locația”. Răspunsul lui Musk a fost: „Vegas Octagon”.

 

sursa foto: Shutterstock

Articole similare

[BREAKFAST] 22.000 de lei pentru un loc de parcare în fața scării. Povestea duelului absurd dintre d...

Dacă ați crezut că în București e greu să găsești un loc de parcare, ei bine, la Buzău lucrurile au ...

[BREAKFAST] Doi italieni bogați au închiriat un sat întreg pentru nuntă: Monteleone di Spoleto, tran...

Doi italieni cu gusturi extravagante și un buget pe măsură au decis să își unească destinele într-un...

[BREAKFAST] Turnători de bagaje în aeroporturi: cum face EasyJet bani din pasagerii cu bagaj prea ma...

Dacă ai zburat recent cu EasyJet și ai fost oprit pentru că bagajul de mână era „puțin cam mare”, să...