02/07/2020 @ 17:40
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/07/LIVE-Pepsi-Retro-Studio-cu-Smiley-2-iulie-2020-3-360x240.jpg)
A fost pe super fun prima ediție Pepsi Retro Studio, unde Andrei Niculae l-a avut invitat pe Smiley. Dintre toate jocurile și provocările, una i-a cam dat cu virgulă lui Andrei Niculae. S-a jucat sticluța cu Smiley și a așa a ajuns să accepte provocarea de a sta 10 secunde în cap. Rezultatul este epic și are toate șansele să devină viral, mai ales că exemplul dat de Smiley a fost impecabil.
Dacă nu ai prins azi prima ediție Pepsi Retro Studio cu Smiley, o poți vedea aici: