22/06/2021 @ 20:35
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2021/06/Smiley-despre-botez-pe-Facebook-360x329.jpg)
După ce Smiley și Gina Pistol au fost dați de gol de o postare pe Instagram că au făcut botezul fetiței lor, marți seara, Smiley a confirmat informația într-un mod care a atras un număr impresionant de reacții pe Facebook.
”Duminica aceasta pentru noi a fost cod roșu de iubire. ❤️ Am avut familia alături, prietenii și persoanele dragi pentru a o sărbători cu toții pe cea mai iubită ființă din viața nostră. Josephine, ești TOT!”, a scris Smiley, mesajul său fiind apreciat de peste 24.000 de persoane în mai puțin de 30 de minute.