14/03/2018 @ 07:49
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/03/simona-halep-fotbal-virgin-radio-romania.png)
Știam că Halep e numărul unu în tenis, dar habar n-aveam că se descurcă și pe terenul de fobal.
Aflată la finalul unui antrenament de la Indian Wells, Simona a părăsit terenul de tenis și s-a dus pe unul de fotbal din aproiere. Mai întâi a făcut un mic spectacol de jonglerii și a ținut pe picior ca un fotbalist experimentat, apoi a driblat în fața antrenorului Darren Cahill și a reușit să-i strecoare mingea printre picioare, apoi să înscrie.