![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/07/Salvatore-Ganacci-la-Virgin-Tonic-200x133.jpg)
Sarmale și salată de vinete, cam ăsta e gustul de România pentru Salvatore Ganacci. Suedezul, responsabil pentru hit-ul “Dive”, le-a povestit băieților din Virgin Tonic cum e să fii Virgin în România.
Imediat după ce a aterizat în țară, Ganacci a vrut să ne simtă gustul, după care a dat o tură, ca tot omul, pe la mall.
În dimineața asta, Salvatore Ganacci a stat la povești cu băieții din Virgin Tonic despre puterea pletelor lui și despre cum e gata să se apuce de actorie, în caz că s-ar lăsa de cântat.
În ce rol l-ai vedea?
Salvatore Ganacci face show, mâine seară, la Mamaia, la petrecerea Nation 5: Baywatch din EGO Club. El va împărți scena cu Alex Parker, unul dintre cei mai promițători producători și DJ de la noi, care se află în spatele unor hit-uri lansate de Alexandra Stan, Delia, Morandi și Alina Eremia.