05/02/2020 @ 10:47
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/02/NICKY-ROMERO-@-NEVERSEA-360x240.jpg)
E o perioadă bună pentru Nicky Romero și fanii săi!
DJ-ul care va ajunge în această vară în Mainstage-ul festivalului Neversea, și-a lansat cea mai nouă producție, ”I See„, care va fi inclusă în viitorul EP intitulat „Redefine„.
Apărut cu label-ul său Protocol Recordings, ”I See” oferă ce e mai bun din sound-ul lui Romero, olandezul fiind inspirat de David Guetta și Toby Green: sound progressive melodios, synth-uri si un vocal perfect.
E o piesă care pare a fi destinătă marilor festivaluri, „I See” fiind una dintre piesele pe care olandezul o va include în live set-urile de festival din acest an.