07/04/2017 @ 11:18
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/03/natalie-portman-shutterstock_284247599-200x155.jpg)
Natalie Portman a ieșit, pentru prima dată în public, cu micuța Amelia. Actrița nu a lăsat să i se vadă chipul fetiței, ținând-o foarte aproape de pieptul său, înfășurată într-un șal.
Natalie Portman s-a plimbat prin iarbă cu bebelușa, în parcul Griffith din Los Angeles. Amelia s-a născut pe data de 22 februarie, chiar înainte de Oscaruri. Natalie este căsătorită cu Benjamin Millepied, iar cei doi mai au împreună un băiețel, Aleph, în vârstă de 5 ani.