10/12/2020 @ 18:22
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/12/fiica-lui-mugur-mihaescu-a-devenit-o-domnisoara-superba-cum-arata-ultima-fotografie-cu-cei-doi_7_size24-360x206.jpg)
Invitatul din această săptămână al lui Andrei Niculae la #JobHunter este nimeni altul decât omul care a făcut o țară întreagă să râdă și să uite de probleme: Mugur Mihăescu! Cei doi au povestit despre primele joburi sau „munci” pe care le-a avut comediantul și cât de greu i-a fost în anumite momente. De altfel, Mihăescu se consideră un norocos în această perioada în care foarte mulți oameni și-au pierdut locurile de muncă și întâmpină probleme.