![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/06/What-We-Started-The-EDM-Documentary-200x113.jpg)
Două generații: Carl Cox și Martin Garrix sunt personaje în cel mai nou documentar „What We Started: The EDM Documentary”.
Materialul video se focusează pe impactul pe care-l are scena muzicii electronice, oferind două perspective diferite: veterani și newcomers, artiști cu un succes impresionant.
Seth Troxler apare în acest documentar cu o declarație brutal de sinceră, alături de Paul Oakenfold, Steve Angello, Tiësto, Afrojack, David Guetta, Usher, Ed Sheeran și mulți alții.
„What We Started” a avut premiera pe 15 iunie în cadrul Festivalului de Film din Los Angeles.