24/09/2018 @ 07:20
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/09/irina-rimes-copilaria-a-sunat-virgin-radio.jpg)
Copilăria nu a evitat-o pe Irina Rimes și, la fel ca în cazul altor vedete de pe la noi, a sunat-o zilele trecute. Am vrut să aflăm mai multe detalii despre viața ei de copil. De exemplu, ne-am întrebat care era gustarea ei preferată în copilărie.
Ne-a spus că mânca pâine cu untură și cu sare și ni s-a făcut poftă instant. Apoi am vrut să aflăm cum era Irina Rimes poreclită atunci când se juca în fața blocului.