19/08/2020 @ 19:15
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2020/07/Andrei-Niculae-prezentatorul-LIVE-Retro-Studio-Pepsi-360x240.jpg)
Până acum au fost patru întâlniri speciale la Pepsi Retro Studio, unde artiștii s-au jucat în direct și te-au provocat să le completezi oracolul, dar au adus și super vibeuri cu noi piese vechi. Andrei Niculae i-a ajutat să se simtă ca acasă, iar tu ai putut să vezi că distracția a fost la fel și ieri și azi, pentru totți cei care știu să trăiască fiecare moment.
Primul care a dat tonul a fost Smiley. Au urmat Feli, Mira și Lino. Pe 27 august ne pregătim pentru ultima ediție Pepsi Retro Studio și va fi una de colecție!