12/11/2018 @ 08:55
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/11/costel-bojog-virgin-radio-romania.png)
Poate te aștepți ca în copilărie Costel Bojog să se fi distrat maxim și ghici ce, ai dreptate! Comediantul a povestit în matinalul cu Bogdan, Shurubel și Ionuț despre poreclele pe care le avea în copilărie și despre ce desert iubea cel mai tare.
Costel Bojog și-a adus aminte și de o boacănă după care îl țin minte toate rudele. E despre o joacă ce a implicat o cutie cu vopsea roșie, găsită în spatele blocului.