21/04/2020 @ 13:07
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2019/08/Costel-Afterhills-2019.jpg)
Pe Costel îl știți: e unul din cei mai vechi și cei mai buni stand-up-eri de pe la noi, formând, împreună cu Teo, Vio și Mocanu oamenii care te fac să râzi la Club 99 în București și oriunde prin țară și străinătate.
Costel a scos primul special de stand-up filmat în plină pandemie, este, evident, fără public, așa cum, de altfel, îi spune și numele. Foarte inspirat, Costel :))
Hai, gata, vă lăsăm să vă bucurați de glume. Specialul, mai jos: