13/02/2018 @ 12:47
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2018/02/Black-Mirror.png)
Vine o veste super bună pentru iubitorii serialului „Black mirror”, dar și pentru pasionații de vinyl-uri, căci trupa Sigur Ros, a cărei piese se regăsesc pe coloana sonoră a serialului, a anunțat că o listă a fost deja trimisă către studio.
Pe vinyl se va regăsi și piesa „Hang the dj”, consacrată pentru că a apărut în episodul cu același nume.
O altă veste bună este că Sigur Ros va lansa un nou album anul acesta, și se anunță a fi o explozie de energie pozitivă ce ne va ține cu zâmbetul pe buze de la început până la final.