Campioana olimpică Andreea Răducan ne-a vizitat la Tic Talk de vară cu Oana Tache

Celebrități, CoolNews
share

După 50 de WEEKEND-uri petrecute ON AIR la Virgin Radio România și zeci de vedete invitate în studio sau prin telefon pe frecvența distracției, Oana Tache îți aduce din 1 August, Tic Talk de Vară!

Campioana olimpică Andreea Răducan a fost astăzi ON AIR la Tic Talk de vară cu Oana Tache.

Andreea Mădălina Răducan este o gimnastă română de talie mondială, autoare, jurnalistă și comentatoare sportivă, medaliată cu aur pe echipe și argint la sărituri, la Jocurile Olimpice de la Sydney din 2000, multiplu medaliată cu aur și argint la campionatele mondiale de gimnastică artistică.

Andreea Răducan a acceptat challenge-ul Oanei Tache și ne-a recitat versurile piesei „Tot mai sus” de la Guess Who.

Dacă ai ratat intervențiile, le poți urmări oricând pe pagina noastră de Facebook.

De asemenea, lasă-ne un follow și pe Instagram, pentru a fi la curent cu tot ce se întămplă în august la Tic Talk de vară cu Oana Tache.

Articole similare

Oana Tache – Aniversare de 5 stele

Virgin Radio România a făcut vara asta cea mai frumoasă figură și a mutat studioul la malul mării și...

Jazzy Jo a cântat LIVE pe Plaja Virgin Radio din Venus

Jazzy Jo – Ioana Sihota – una dintre cele mai versatile voci din România a făcut show pe Plaja Virgi...

Virgin Radio lansează „NOUL VAL DE ARTIȘTI” DIRECT de pe Plaja Virgin Radio din Venus

Virgin Radio România a mutat studioul la malul mării pentru o vară incendiară și bagă mare de distra...