29/09/2017 @ 17:01
![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/09/boba-k-200x200.png)
Boba K lansează astăzi un imn al unei generatii – „Nothing Can Stop Us Now”.
„Nothing Can Stop Us Now” este o altă mișcare îndrăzneață de la cântareața de origine ucraineană, care trăiește în Londra. Piesa este una care i se potrivește mănușă artistei, sound-ul electro-pop fiind cel preferat de ea.
„Cântecul este despre noua generatie, despre inimile tinerilor curajoși care vor să-și trăiască singuri viața și nimic nu îi poate împiedica să obțină ceea ce vor!”, a spus Boba K.