![](https://virginradio.ro/wp-content/uploads/2017/09/noaptea-tarziu-sa-mi-fie-scoala-200x123.jpg)
Nu puteau băieții de la Noaptea Târziu să nu puncteze odată cu începutul noului an școlar. Noua parodie care-și umple găleata cu vizualizări se numește „Să-mi fie școală” și e un cover amuzant după piesa „Să-mi fie vară”, single-ul lui Smiley ce a adunat aproape 8 milioane de vizualizări pe YouTube.
Cuza, Emi si Cucu, așa cum sunt cunoscuți în mediul online, formează proiectul Noaptea Târziu. In cei trei ani de activitate, Noaptea Târziu a depașit pe pagina de YouTube un milion de abonați și 300 de milioane de vizualizări.